kayla has rated 440 films ★★★★ .

  • Hugo

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Education

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Cinema Paradiso

    ★★★★

  • Poltergeist

    ★★★★

  • The Host

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Stepford Wives

    ★★★★