Sort by
  • Upgraded

    ★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★½

  • Pokémon Concierge

    ★★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Other Zoey

    ★★★

  • After Everything

    ½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • TOMORROW X TOGETHER: OUR LOST SUMMER

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • SUGA: Road to D-DAY

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Beautiful Disaster

    ★½

  • Swarm

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • j-hope IN THE BOX

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • You People

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

  • Dune

    ★★★★

  • After We Fell

    ½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★