Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Northman

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

  • The Hating Game

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Guilty

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★★

  • Save Ralph

  • Yes Day

    ★½

  • Moxie

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★