• Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • America: The Motion Picture

    ★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Yes Day

    ★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Us Again

    ★★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★

  • Cherry

    ★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Allen v. Farrow

    ★½

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Squared Love

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Unparalleled Parking

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★½

  • Wish Dragon

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Locked Down

  • Music

    ½

  • Why I'm Running - Andrew Yang

    ½

  • The Trump Insurrection

    ★★★

  • Horimiya

    ★★★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • Death to 2020

    ★½

  • Burrow

    ★★★★

  • Long Toast

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Education

    ★★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★★