Sort by
  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★★

  • Doctor Who: The Daleks in Colour

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Great Escaper

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Ahsoka

    ★★½

  • Strays

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Old Oak

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½