• Night Teeth

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

  • Squid Game

  • The Guilty

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Old

    ★★★

  • Flag Day

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Bad Trip

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Boss Level

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Censor

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • What Is a Woman?

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Spenser Confidential

  • Alone

  • Onward

    ★★

  • Horse Girl

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • The Night House

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

  • Little Women

  • 1917

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • The Fall

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Hustlers

  • The Platform

    ★½

  • Joker

    ★★★

  • Waves

    ★★★