RSS feed for kate

kate has logged 14 entries for films rated ★★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Kill Your Darlings

Kill Your Darlings

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Angus, Thongs and Perfect Snogging

Angus, Thongs and Perfect Snogging

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry