• BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • This Is Paris

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Project Power

    ★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Host

    ★★

  • The Kissing Booth 2

  • Money Plane

  • The Fandom

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • The F**k-It List

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Selfie Dad

    ★★

  • A Whisker Away

    ★★★

  • Artemis Fowl

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • TFW No GF

    ★★★

  • Waffle

    ★★★½

  • Face to Face Time

    ★★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★½

  • Sol Levante

    ★½

  • Smiling Friends

    ★★★½

  • Single

    ★★★

  • Modern Whore

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Real-Time Fandub Games: Sonic Riders

    ★★½

  • Zoe and Hanh

    ★★★

  • Stargirl

    ★½

  • Mulan

    ★★

  • The Banker

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • McMillion$

    ★★★

  • Sergio

    ★½

  • Feels Good Man

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Cuties

    ★★★

  • Blocks

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Basic

    ★★½

  • A Bicycle Ride In A Walmart

  • Holidaze

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 1917

    ★★★★

  • Helluva Boss

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Coma

    ★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • Frozen II

    ★★

  • Vert

    ★★½

  • Hazbin Hotel

    ★★★½

  • Rebooted

    ★★

  • I'm Happy, I Promise

    ★★★