Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Easter Sunday

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★

  • Morbius

    ½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Guilty

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Cryptozoo

    ★★½

  • The Hand

    ★★★½

  • The Rose of Manila

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½