Jack has logged 13 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Blood Red Sky

Blood Red Sky

2021
×
★★
Edit this entry  
25
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Crawl

Crawl

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Cape Fear

Cape Fear

1991
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Holy Mountain

The Holy Mountain

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Split

Split

2016
×
★★★
Edit this entry  
12
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry  
09
Candyman

Candyman

1992
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★
Edit this entry  
04
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Iron Giant

The Iron Giant

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry