Sort by
  • Dashing Through the Snow

    ★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • After Everything

    ½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Your Place or Mine

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Shotgun Wedding

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Noel Diary

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • After Ever Happy

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½