Sort by
  • Saw X

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

    ★★★

  • Black Mold

  • Beau Is Afraid

  • Mae Martin: SAP

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Citizen Sleuth

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Neal Brennan: Blocks

  • The Viewing

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Terror Train

    ★½

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Prisoner's Daughter

    ★★★

  • The People's Joker

    ★★★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Old Man

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • They/Them

    ★★★

  • Country Gold

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★★★★

  • The Silent Twins

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★½