Sort by

Brayden has logged 20 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Night Is Short, Walk on Girl

Night Is Short, Walk on Girl

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Carol

Carol

2015
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Post

The Post

2017
×
★★★★
Edit this entry  
21
Kedi

Kedi

2016
×
★★★★
Edit this entry  
20
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★½
Edit this entry  
14
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★½
Edit this entry  
14
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★½
Edit this entry  
13
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Edit this entry  
09
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★
Edit this entry  
06
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
04
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★★
Edit this entry