• Hubie Halloween

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★½

  • This Is Paris

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • 8:46

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • Sincerely Louis C.K.

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Watchmen

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Nikki Glaser: Bangin'

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★★

  • Lucy in the Sky

    ★★★

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Corpus Christi

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Seberg

    ★★½

  • Fantastic Fungi

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Float

    ★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Too Old to Die Young

    ★★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★

  • Deadwood: The Movie

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • First Love

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Blow the Man Down

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★