Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • What Happens Later

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • Saw X

    ½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • NYAD

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Rustin

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★½

  • Fingernails

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★½

  • La Chimera

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★

  • The Taste of Things

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

  • May December

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • boygenius: the film

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Hypnotic

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Afire

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★