• Old

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • The Traveler

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Long Toast

  • Another Round

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Glass

    ★★★★½

  • Escape Room

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • Slender Man

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • The First Purge

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Split

    ★★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • Free Fire

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Creed

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★½

  • Steve Jobs

    ★★★½

  • Room

    ★★★★½

  • Slacker

    ★★★½

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★

  • Southpaw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★½

  • Annabelle

    ★★★½

  • Edge of Tomorrow

    ★★★★

  • The Guest

    ★★★½

  • The Babadook

    ★★★★

  • Bo Burnham: What.

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★½

  • The Conjuring

    ★★★★½

  • The Spectacular Now

    ★★★★½

  • Looper

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★½

  • The Hunger Games

    ★★★