Sort by
  • Fresh

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Thunder Force

  • Nobody

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Land

    ★★½

  • Palmer

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Good Morning

  • Death to 2020

    ★½

  • Burrow

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • The Prom

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Let Him Go

    ★★★

  • Midnight at the Magnolia

    ★½

  • Operation Christmas Drop

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Pixie

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Fatman

    ★★½

  • Run

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The Binge

    ★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★½

  • The Sleepover

    ★★

  • Chemical Hearts

    ★★

  • Work It

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Desperados

  • Irresistible

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Feel the Beat

    ★★★½

  • Good Boy

    ★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

  • Valley Girl

    ★★★