Sort by
  • This Place Rules

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

  • TÁR

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★★

  • Fire Island

  • Showing Up

  • Elvis

  • Decision to Leave

  • Bling Ring: Hollywood Heist

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

  • Pharma Bro

  • Britney vs. Spears

  • Spencer

  • Dune

  • Malignant

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Bad Trip

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • Q: Into the Storm

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • South Park Vaccination Special

  • OnlyFans: Selling Sexy

  • Framing Britney Spears

  • Pleasure

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • The Queen's Gambit

  • South Park: The Pandemic Special

  • This Is Paris

    ★★★

  • Bin Laden's Hard Drive

  • Class Action Park

  • I Used to Go Here

    ★½

  • Hamilton

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★½

  • Downhill

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★½

  • Promising Young Woman

  • Shirley

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Cuties

  • Miss Americana

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Mister America

  • The Irishman

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • The King

  • The Assistant

    ★★★