Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Suzume

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • The Immaculate Room

    ★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • As We Hold Hands

  • Detective Conan: The Bride of Halloween

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • My Year of Dicks

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Last 10 Years

    ★★½

  • The Dropout

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • We Met in Virtual Reality

    ★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★

  • No Time to Die

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Paris, 13th District

    ★★★½