Sort by
  • The Boss Baby: Christmas Bonus

    ★★★

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

    ★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Howie Pyro Rock ‘n’ Roll Monster Mash!

    ★★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Heathers: The Musical

    ★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ½

  • Welcome to the Club

    ½

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • All Kinds of Love

  • Their Song

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

  • Fire Island

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★★

  • My Butt Has a Fever

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Maybe Someday

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Deep Water

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Dirtbag

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

  • Jackass Forever

    ★★★★