Sort by

Ken has logged 12 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Edit this entry  
11
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Green Book

Green Book

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Unsane

Unsane

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Widows

Widows

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry