Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Megalon

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Gold Boy‎

    ★★★

  • Somebody Comes into the Light

    ★★★½

  • Hoshi 35

    ★★★

  • Sultana’s Dream

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • maboroshi

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Tatami

    ★★★★½

  • Sand Land

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Pretty Guardian Sailor Moon Cosmos The Movie Part 2

    ★★★½

  • Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing Out

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Concierge

    ★★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Cosmos The Movie Part 1

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Settlers

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Monster

    ★★★★½

  • Psycho-Pass: Providence

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Detective Conan: Black Iron Submarine

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • The Klutzy Witch: Fūka and the Dark Witch

    ★★★

  • Gridman Universe

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★

  • EVANGELION:3.0(-46h)

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Doraemon: Nobita's Sky Utopia

    ★★★★

  • Music

    ★★★

  • The Old Young Crow

    ★★★

  • Blue Giant

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★★

  • The Dog & the Boy

  • Lonely Castle in the Mirror

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Kamen Rider Black Sun

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Sword Art Online the Movie -Progressive- Scherzo of Deep Night

    ★★★

  • Gold Kingdom and Water Kingdom

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury

    ★★★★★

  • Slaughterhouses of Modernity

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • The Tatami Time Machine Blues

    ★★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½