Sort by
  • 2001: A Space Odyssey

    ★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★

  • The Pianist

    ★★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★½

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★

  • Thor

    ★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Split

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★