• Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★

  • Vice Versa: Chyna

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Sorority Sister Killer

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Day Sports Stood Still

    ★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • The Last Cruise

    ★★★

  • kid 90

    ★★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Censor

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Insert Coin

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Golden Arm

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Ghost Dogs

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • Father of the Bride Part 3 (ish)

  • Console Wars

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • 76 Days

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★

  • Tenet

    ★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Host

    ★★★½

  • Showbiz Kids

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★★★

  • The Rental

    ★★

  • Code Red

  • She's the Eldest

  • 8:46

  • Final Act

  • The Summer & Winter Show

  • Sticks & Stones

  • Misguided

  • Breaking Ground

  • Beep Bop Symphony

  • Quitter

  • Freeze

  • Breaking Them Up

  • The Half of It

    ★★★

  • Potion for Passion

  • The Voice in Your Head

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★½

  • Cursed Films

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★★