Sort by
  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

  • Bad Times at the El Royale

    ★★½

  • You Might Be the Killer

    ★★½

  • Maniac

  • mid90s

  • Widows

    ★★★½

  • Halloween

    ★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★½

  • Boy Erased

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Destination Wedding

    ★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Cam

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Sharp Objects

  • Set It Up

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Dirty Computer

  • Bao

  • Duck Butter

  • Dude

    ★★

  • I Feel Pretty

    ★★

  • Alex Strangelove

    ★★½

  • Truth or Dare

  • 6 Balloons

    ★★

  • Ready Player One

    ★★

  • Upgrade

  • Blockers

    ★★★

  • Support the Girls

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Just Friends

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★½

  • Every Day

  • Unsane

    ★★½

  • Love, Simon

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Tully

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Wildlife

    ★★★

  • Colette

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • The Tale

    ★★★★

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Searching

    ★★½

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★½

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★½

  • Black Mirror: USS Callister

  • Pitch Perfect 3

    ★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★

  • Great Performers: Horror Show

  • Psych: The Movie

  • Paddington 2

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★

  • Happy Death Day

    ★★½

  • Creep 2

    ★★★