RSS feed for kevinabstracto
  • Finding Nemo

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★★

  • Nerve

    ★★★

  • Unfriended

    ★★

  • The Purge: Election Year

    ★★★★

  • The Purge

    ★★★

  • The Purge: Anarchy

    ★★★

  • The First Purge

    ★★★½

  • Red Sparrow

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★★★★

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★

  • Donnie Darko

    ★★★★

  • Miss Stevens

    ★★★