Sort by

Cesar has logged 10 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Edit this entry  
30
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★★
Edit this entry  
27
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Holy Mountain

The Holy Mountain

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★½
Edit this entry  
19
After Hours

After Hours

1985
×
★★★★
Edit this entry  
16
Phantom of the Paradise

Phantom of the Paradise

1974
×
★★★★½
Edit this entry  
10
A Walk to Remember

A Walk to Remember

2002
×
★★½
Edit this entry  
06
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★
Edit this entry  
05
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★½
Edit this entry