RSS feed for kevinlempke

kevinlempke has logged 10 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Us

Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Gloria Bell

Gloria Bell

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Kids Are All Right

The Kids Are All Right

2010
×
★★★½
Edit this entry  
10
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Lady Macbeth

Lady Macbeth

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Never Goin' Back

Never Goin' Back

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Hours

The Hours

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Greta

Greta

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry