kevinyang has logged 13 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Good on Paper

Good on Paper

2021
×
★½
Edit this entry  
27
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
False Positive

False Positive

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
F9

F9

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Violation

Violation

2020
×
★★½
Edit this entry  
17
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Novice

The Novice

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Best in Show

Best in Show

2000
×
★★★½
Edit this entry  
11
7 Days

7 Days

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Broken Hearts Gallery

The Broken Hearts Gallery

2020
×
★★½
Edit this entry  
05
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Plan B

Plan B

2021
×
★★★
Edit this entry