Sort by
  • The Marvels

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Strays

    ★★★½

  • Zoey 102

    ★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Pentatonix: Around the World for the Holidays

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Devotion

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Inspection

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½