• Fantasia

    ★★★★

  • Ted 2

    ★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★

  • Dope

    ★★★★

  • Straight Outta Compton

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

    ★★★

  • The Big Short

    ★★★★

  • Sausage Party

    ★★★

  • Michael Che Matters

    ★★★★

  • Reggie Watts: Spatial

    ★★★

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★

  • Dana Carvey: Straight White Male, 60

    ★★★

  • Gabriel Iglesias: I'm Sorry for What I Said When I Was Hungry

    ★★★★

  • Lilo & Stitch

    ★★★★★

  • Despicable Me

    ★★★★★