Kevin has rated 53 films ★½ .

  • The Santa Clause 3: The Escape Clause

    ★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★½

  • God's Not Dead

    ★½

  • Maid in Manhattan

    ★½

  • Brad's Status

    ★½

  • The Turning

    ★½

  • The Polar Express

    ★½

  • Noelle

    ★½

  • Countdown

    ★½

  • The Pool

    ★½

  • Jexi

    ★½

  • The Thing

    ★½

  • The Descent

    ★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★½

  • Annabelle

    ★½

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Suicide Squad

    ★½