Kevin has rated 170 films ★★★★½ .

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Feeling Through

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • 8:46

    ★★★★½

  • Boyz n the Hood

    ★★★★½

  • The Guest

    ★★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★½

  • Toy Story

    ★★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★½

  • The Room

    ★★★★½

  • Room

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★½

  • Lion

    ★★★★½