Kevin has rated 53 films ★★★★★ .

  • Nomadland

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★★

  • Kitbull

    ★★★★★

  • Free Solo

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★★★

  • Walt Disney's Carousel of Progress

    ★★★★★

  • Soarin' Over California

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Get a Horse!

    ★★★★★

  • How to Hook Up Your Home Theater

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Psycho

    ★★★★★

  • Bodied

    ★★★★★

  • Rebel Without a Cause

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★