• Four Hours at the Capitol

    ★★★½

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • F9

    ½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Story of Late Night

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • kid 90

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Crime Scene

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Macho: The Hector Camacho Story

    ★★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Mank

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Belushi

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Books of Blood

    ★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • The New Mutants

    ½

  • Tenet

    ★★½

  • High Score

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★½

  • The Last Dance

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • The Jesus Rolls

  • The Irishman

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Just Mercy

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • The Assistant

    ★★★½

  • First Cow

    ★★

  • Saaho

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • 1BR

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★