Sort by
  • Meg 2: The Trench

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Against the Ice

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Rescue

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★★★★

  • Girl in the Basement

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Solo

    ★★

  • The Meg

    ★★★

  • How It Ends

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★

  • Coco

    ★★★

  • Geostorm

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • The Mansion

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Nerve

    ★★★★

  • The Shallows

    ★★★★

  • Ice Age: Collision Course

    ★★★★

  • Me Before You

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½