Sort by
  • One Day

    ★★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Nick Mullen: The Year of the Dragon

  • Good Burger 2

    ★★½

  • The Curse

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • ONEFOUR: Against All Odds

  • Saw X

    ★★★

  • Sly

  • Expend4bles

    ½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • The Killer

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Flamin' Hot

  • Trafficked

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★½

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • This Place Rules

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ½

  • Old People

    ★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½