• The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Project Space 13

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

  • 8-Bit Christmas

  • Finch

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • Editing

    ★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dune

    ★★

  • Becoming Cousteau

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Vacation Friends

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Nine Perfect Strangers

  • Budd Boetticher: A Study in Self-Determination

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • No Sudden Move

    ★★★

  • In the Heights

  • Robert Downey: Moment to Moment

    ★★★

  • Cruella

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Cuatro paredes

    ★★★

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Khaite FW21

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • We Are

    ★★★

  • LITTLE BOY MANIAC

    ★★★

  • The Midnight Sky

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • OPAL

    ★★★

  • Smiley Face Killers

    ★★

  • Donald Trump Is President and You're Not: A Portrait of Donald J. Trump

    ★★★

  • Let's Not Meet in the Woods

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • The Empty Man

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Soul

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Sweat

    ★★★

  • Enola Holmes

  • Autofiction

    ★★★

  • Her Socialist Smile

    ★★★★

  • Still Processing

    ★★★★

  • Beginning

    ★★★

  • The Inheritance

    ★★★★

  • Dear Comrades!

    ★★★

  • City Hall

    ★★★★

  • Tenet

  • PVT Chat

    ★★★

  • The Unseen River

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Point and Line to Plane

    ★★★

  • Fragmentos

    ★★★

  • Perfect Fifths

    ★★★