• South Park: Post Covid

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Mega64 Last Laugh

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • Jacuzzi

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Demonic

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Jackass Shark Week

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Endorphin Port

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Sarah Vaccine

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Hideaki Anno: The Final Challenge of Evangelion

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • MEGA64 CHRISTMASCAST The Official Documentary

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • WHAT CODEC SHOULD I USE?

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Tenet

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Devolver Direct 2020

    ★★★★

  • Money Plane

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Photographer

    ★★★

  • TFW No GF

    ★★½

  • Honeydew

    ★★

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Bad Advice

  • The Hunt

    ★★★½