Sort by
  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Willow

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Watcher

  • Summit Fever

  • Black Adam

  • 20th Century Girl

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • About Fate

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • The Origin of Evil

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Houria

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Arthur: Malediction

    ½

  • Aquilegia

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Fire Island

    ★★★★

  • Masquerade

  • Showing Up

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • The Beasts

    ★★★

  • Happy New Year, Jim

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • The Potemkinists

  • Stars at Noon

    ★★★★½

  • Metronom

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • November

    ★½

  • Forever Young

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • R.M.N.

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★

  • War Pony

    ★★★★

  • More Than Ever

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • EO

    ★★★★

  • Final Cut

    ★★★½

  • Conversations with Friends

    ★★★★