Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Dinner in America

    ★★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Happy as Lazzaro

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Never Goin' Back

    ★★½

  • Skate Kitchen

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • The Ritual

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • mother!

    ★★★★

  • It

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★