Sort by
  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Evil Dead

    ★★★½

  • The Others

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Chocolat

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★