• Eternals

    ★★

  • Free Guy

  • The Matrix

    ★★★★★

  • Election

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Match Point

    ★★★

  • The Swimming Pool

    ★★★★

  • The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared

  • The Lincoln Lawyer

    ★★

  • Nothing but Trouble

  • The Meg

  • Men in Black: International

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★★

  • The Hustler

    ★★★★

  • The Bells of St. Mary's

    ★★★

  • California Split

    ★★★★

  • Griståget - färden mot revansch och undergång