• Ava

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★½

  • The Hustle

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Life Itself

    ★★★★½

  • Mile 22

    ★★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★

  • Fifty Shades Freed

    ★★★

  • American Assassin

    ★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Mechanic: Resurrection

    ★★★★

  • Boyka: Undisputed IV

    ★★★★

  • Jason Bourne

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★

  • Now You See Me 2

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Ted 2

    ★★★

  • Furious 7

    ★★★★

  • Get Hard

    ★★★½

  • Focus

    ★★★½

  • Fifty Shades of Grey

    ★★

  • John Wick

    ★★★★★

  • 22 Jump Street

    ★★★★

  • Non-Stop

    ★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • RED 2

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Now You See Me

    ★★★★★

  • Pain & Gain

    ★★★½

  • Parker

    ★★★★

  • Premium Rush

    ★★★

  • A Separation

    ★★★★★

  • Incendies

    ★★★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Zodiac

    ★★★★½

  • Fight Club

    ★★★★★

  • American History X

    ★★★★½

  • Bad Boys

    ★★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★★½

  • Sorcerer

    ★★★