Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Robotica Destructiva

    ★★★½

  • Stuck

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • The Sound of Summer

    ★★★★½

  • Day Shift

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Glorious

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Wasted Potential

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Soft & Quiet

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Meat Friend

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Catcall: Omega Violence

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • GUTS

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Bingo Hell