Sort by
  • Jawan

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

  • Shin Kamen Rider

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Hidden Blade

    ★★★

  • The Wandering Earth II

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★★½

  • Plane

    ★★★★½

  • Violent Night

  • Alice, Darling

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Death on the Nile

  • Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

  • Goldman v Silverman

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★★½

  • Jesus Is King

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • The Goldfinch

    ★★★★½

  • Just Mercy

    ★★★★

  • Joker

  • Waves

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • A Hidden Life

  • 1-800-273-8255

  • Pain and Glory

    ★★★★½

  • Cold Pursuit

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Video For Vladimir

  • If Beale Street Could Talk

  • Empathy, Inc.

  • The Forgotten Colours of Dreams

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Action Point

    ★★★

  • Best F(r)iends: Volume 2

    ★★

  • Niandra

  • Hotel Artemis

    ★½

  • Friday Nights

  • Under the Silver Lake

    ★★★★★

  • Pope Francis: A Man of His Word

    ★★★★

  • Fahrenheit 451

  • Solo: A Star Wars Story

  • Timothy

  • Avengers: Infinity War

  • Permanent Vacation

  • KIWI

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • The 15:17 to Paris

    ★½

  • One Cars

    ★★★

  • Mosaic

  • Searching

    ★★★★

  • Two Cars

    ★★½

  • Phantom Thread

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Dehumanization

  • The Snowman

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Kings

    ★½