Sort by
  • The Creator

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Spy Kids: Armageddon

  • A Million Miles Away

    ★★½

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

    ★★½

  • King of Killers

    ★½

  • The Good Mother

    ★★

  • El Conde

    ★★★½

  • Slotherhouse

    ★★

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • The Retirement Plan

    ★½

  • Retribution

    ★★

  • The Hill

    ★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Puppy Love

    ★★

  • Strays

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Heart of Stone

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★

  • The Collective

  • The Passenger

    ★★★

  • The Monkey King

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Aporia

    ★★½

  • Circus Maximus

    ★★½

  • Zoey 102

    ★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Bird Box Barcelona

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Wonderwell

    ★½

  • God Is a Bullet

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★½

  • Maggie Moore(s)

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Bad Things

    ★★

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Machine

    ★★

  • About My Father

    ★½

  • Kandahar

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The New Boy

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Have You Got It Yet? The Story of Syd Barrett and Pink Floyd

    ★★★½

  • Fast X

    ★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Crater

    ★★½

  • Dead Shot

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★½

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • One Ranger

    ★★

  • Love Again

    ★★

  • The Mother

    ★★

  • Enter the Green Abyss

  • Big George Foreman

    ★★

  • The Black Demon

    ★½