Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • INNERSPACE

  • He Will Find A Way Inside

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★★

  • Symposium

    ★★★★★

  • Night Life

    ★★★★★

  • Walk Up

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • No Bears

    ★★★★★

  • Blonde

  • The Eternal Daughter

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Other People's Children

    ★★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • White Noise

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

  • Nope

    ★★★★★

  • Fourth of July

    ★★★★★

  • The Lad Goodbye

  • Blind Willow, Sleeping Woman

  • Elvis

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • R.M.N.

    ★★★★★

  • EO

    ★★★★★

  • The Northman

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Uncle Honker

    ★★★★★

  • The Batman

  • Queens of the Qing Dynasty

    ★★★★★

  • Return to Dust

    ★★★★★

  • My Tinder with Andre

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★★

  • As It Fades

  • Members Only

  • Zeros and Ones

  • Danse Macabre

  • Old

    ★★★★★

  • I Wish I Still Believed In God

  • Pig

    ★★★★★

  • Emergence Collapse

  • Titane

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Benedetta

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★★

  • No Sudden Move