kirsty🌙✨ has logged 17 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Bratz

Bratz

2007
×
Read the review Edit this entry  
27
Legally Blondes

Legally Blondes

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Slow West

Slow West

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Sing Street

Sing Street

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sunshine on Leith

Sunshine on Leith

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ella Enchanted

Ella Enchanted

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Hours

The Hours

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Split

Split

2016
×
★★
Read the review Edit this entry