Sort by

kirsty🌙✨ has logged 11 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Sydney White

Sydney White

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Teen Witch

Teen Witch

1989
×
★★
Edit this entry  
10
Some Kind of Beautiful

Some Kind of Beautiful

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Bring It On: All or Nothing

Bring It On: All or Nothing

2006
×
★★
Edit this entry  
03
EMO the Musical

EMO the Musical

2016
×
Read the review Edit this entry  
01
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry